Sajam sezonskog zapošljavanja
- Uprava Škole

- Mar 9
- 1 min read
Dana 5. marta 2026. godine, u Tivtu je održan Sajam sezonskog zapošljavanja, na kojem su učestvovali i učenici naše škole.
Našu školu su predstavljala 24 učenika, u pratnji profesora fizičkog vaspitanja Đorđa Kekića.
Tokom posjete Sajmu, učenici su pokazali lijepo vaspitanje, ozbiljnost i interesovanje za ponuđene informacije i mogućnosti zapošljavanja.
Posjeta Sajmu bila je korisna, jer su učenici imali priliku da dobiju značajne informacije o mogućnostima sezonskog zapošljavanja i uslovima rada.
Sa Sajma smo se vratili zadovoljni informacijama koje smo dobili.











