Međunarodni dan prevencije gojaznosti
- Uprava Škole

- Mar 10
- 1 min read
Povodom obilježavanja Međunarodnog dana prevencije gojaznosti, koji se obilježava 4. marta , u našoj školi je održano predavanje na tu temu.
Predavanje je održala profesorica Vukčević Stanka, u amfitaetru škole, u prisustvu mnogobrojnih učenika .
Po završetku predavanja, učenici su bili u prilici da postave pitanja, kao i da dobiju odgovore na ista.






